Platební terminály Nayax

Ideální řešení pro
bezhotovostní sbírky

Bezhotovostní platby
Ideální na malé částky, pro dobročinné účely
Vzdálená správa v reálném čase
Monitoring, analytika
Více o řešení KONTAKT

Darování prostřednictvím bezkontaktní platby

Řešení je ideální pro darování drobných částek do 500 Kč kreditními a debetními kartami, které je vhodné jak pro krátkodobé charitativní sbírky, tak i pro stálé sbírky pomoci, jež je využita k různým účelům, například pro podporu zvířat v ZOO, příspěvky na opravu historických objektů, pomoc nemocnicím, domů seniorů, farní sbírky atd…

Myšlenka bezhotovostních sbírek

Ve světě, kde se přestává platit hotovostí, nemusí být darování tradičním způsobem pohodlným řešením. Skutečnost, že existují lidé nebo nadace, které potřebují podporu, zůstává stále stejná. Naší snahou je v dnešní době poskytnout řešení šité na míru, které usnadní převod plateb potenciálním dárcům. Toto řešení přináší integrovaný platební terminál.

Až 6 částek na jeden klik

Konkrétní částky nakonfigurujeme přímo na obrazovku terminálu. Na displeji terminálu lze nastavit až 6 různých částek. Darovanou částku tak lze vybrat pouhým dotykem obrazovky a tím je tento způsob pro dárce mnohem jednodušší a rychlejší.

Hlasová komunikace

To co dělá terminály NAYAX jedinečné, je hlasová komunikace. Během transakce uslyšíte „prosím použijte kartu“, „děkujeme“ a mnoho dalších užitečných hlášení. Pokud zvukové zprávy nejsou požadovány, lze je snadno vypnout.

GSM anténa + zabudovaná SIM

Součástí terminálu ONYX je GSM anténa, terminál tedy nevyžaduje internetové připojení, komunikuje prostřednictvím vlastní zabudované SIM karty.

Zprávy na terminálu

Díky barevnému displeji je možné přizpůsobit zprávy zobrazené na terminálu. Například pokud je darována částka, může se zobrazit: „Děkujeme Vám za pomoc “ nebo „Bůh vám žehnej!“ – v případě požadavku.

Napojení druhých stran

Terminál je možné integrovat se systémem druhé strany, může např. spínat relé, kterým po úspěšné platbě spustíte dárcovskou prezentaci, audio, pohyblivou figurku, generátor vůně… V pokročilé integraci může být terminál propojen s vaším systémem přes datovou komunikaci (PC, tablet…).

Další funkcionality

Stojan je vybaven kontrolním digitálním počítadlem s možností nulování a síťovým adaptérem.

Kompletní řešení

Systém Nayax je kompletní platforma pro vzdálenou správu zařízení. Díky NAYAX můžete pohodlně sledovat transakce v reálném čase, monitorovat zařízení, analyzovat a porovnávat místa.

Všechny změny (včetně uváděných částek) se provádějí vzdáleně prostřednictvím „back office“ systému, což umožňuje jednoduchou a okamžitou úpravu nastavení terminálu.

Stojan se zabudovaným terminálem
Vzdálená správa
Monitoring
Analytika

Příklad řešení

Sbírky pro zoologické zahrady

Instalací sbírkového stojanu nebo jen terminálu umístěného ve Vašem vlastním prostředí dáte možnost návštěvníkům přispět malou částkou na krmení pro zvířátka nebo jako dar pro rekonstrukci ZOO. Každý drobný dar je pro ZOO velkou pomocí.

Příklad řešení

Farní sbírky

Vytvořili jsme speciální verzi stojanu s terminálem Nayax pro potřeby kostelů. Vypnuli jsme veškerá zvuková oznámení, která by mohla rušit prostory určené k zamyšlení a modlitbě. Do terminálu lze nahrát audio zpráva, aby na konci platby terminál řekl třeba „Bůh Vám žehnej“. Zvuková zpráva může být též doprovázena odpovídající grafikou na obrazovce terminálu.

Vlastní řešení

Nabízíme Vám hotové řešení ve formě dárcovského stojanu osazeného terminálem anebo jen terminál, který si sami umístíte do Vaší prezentace.

Inspirace ze světa

Kampaň proti rasismu

V norském městě Lillestrom vytvořil (Antirasitisk Senter) společně s JCDecaux Norway (společnost specializující se na venkovní reklamu) interaktivní kampaň, která v boji proti rasismu a diskriminaci využívá kombinaci technologie rozšířené reality (AR) a bezhotovostních plateb.

Kolemjdoucí mohou zastavit přehrávání videí s nenávistnými slogany a činy tím, že přiloží kartu k platebnímu terminálu a poskytnou Centru dar.

Kampaň léčby melanomu

Australský institut zabývající se léčbu melanomu (Melanoma Institute Australia) v Austrálii zahájil společně s partnery z projektů Disciple a JCDecaux Australia inovativní sociální kampaň, která kolemjdoucí povzbudila k pomoci jako podpoře boje proti melanomu.

Obrazovka vytvořená speciálně pro účely kampaně zobrazuje animaci vývoje melanomu, která pokračuje, dokud ji jeden z kolemjdoucích nezastaví svým darem, krátkým přiložením platební karty ke čtečce. Po každé platbě se melanom výrazně zmenšuje, což vám umožňuje rychle vizualizovat účinek Vašeho daru a podpořit další dárce.

Sbírka v kostele

Inspirace od NAYAX Polska. V Gdaňsku byl terminál instalován v kostele. Zde vypnuli veškerá zvuková oznámení, která by mohla rušit prostory určené k zamyšlení a modlitbě, a na konci platby zůstalo jen tiché „Bóg zaplać“. Zvuková zpráva je doprovázena odpovídající grafikou na obrazovce terminálu.

Instalace

Vlastní zabudovaná sim karta
Terminál ONYX umístěný ve vlastní aplikaci
Instalace vlastního terminálu je jednoduchá, k uchycení je potřeba třech šroubů.
Součástí terminálu je montážní šablona.
Nastavení terminálu se provádí prostřednictvím vzdálené správy (back office), terminál lze tedy z jakéhokoliv místa a PC nastavit.
Možnost přípravy napájecí kabeláže na míru vč. síťového adapteru.